Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Tak a je to tady.. 9. února 2008 mě vytáhli doma z pelíšku a vyrazili jsme opět na výstavu.. Zase mi slibovali, že je to ta poslední, na kterou jedu.. nevěřím.. Naštěstí jsme jeli jen pár km na brněnské výstaviště..  Byla to Mezinárodní výstava psů ČMKU a nás anglické kokršpaněly posuzovala paní Barbara Muller (Švýcarsko). Tentokrát jsem měl premiéru ve třídě pracovní a získal ocenění Res. CAC.

 

Obrazek

 

Obrazek

Můj posudek:
Velmi pěkný modrý bělouš, pěkná hlava, dobrý krk, výrazná klenba žeber, dobré úhlení předních i zadních končetin, prostorný pohyb.

_______________________________________________________________

Po delší pauze je tu další výstava.. Už nevěřím významu slova poslední, které mi doma stále opakují.. Po pár měsících bez výstavního vodítka jsem paničce skoro uvěřil.. ale nic se prý nedá dělat.. Paní už neví, co vymyslet, tak místo dovádění v lese a na poli mě vzali na
1. Krajskou výstavu psů v Brně - Žebětíně..  sobota, 26. července 2008.. Dorazili jsme na známý stadion Eliot, kde se každoročně konají kokří výstavy... Prostředí bylo úžasné, počasí ještě úžasnější a výstava profesionálně připravená.. Nastoupil jsem do třídy pracovní, když teď prý přes léto tolik pracuji.. :-) Rozhodčím byl velice příjemný pan rozhodčí Ing. Jaromír Dostál, DrSc. Tomu jsem se mooooc líbil, nešetřil chválou, panička se málem rozpustila.. :-) Dostal jsem od něj výbornou 1, byl mi přidělen titul Vítěz třídy pracovní a Krajský vítěz.. A to jsem se byl naposledy stříhat u tatíčka Studeníka v polovině června.. to, co mi jindy stříhá, jsem si spolehlivě orval při procházkách přírodou :-)

Třešinkou na dortu byla pak moje exhibice při soutěži Junior handling, kde jsme s Katkou vybojovali krásné 2. místo.. Byla velká radost :-)

Obrazek

 

Obrazek

 

 

 

 

pohled z očí do očí.. Paní prý udělala moc dobře, že mě přihlásila, zvedl jsem panu rozhodčímu náladu.. to potěší.. :-)

Obrazek

běhal jsem ladněji než moje handlerka :-)

Můj posudek:

Ušlechtilý modrý bělouš, v kostře bez vady. Standardní postoj, perfektní pohyb, perfektní osrstění.

Obrazek

snad poslední póza a hurá lenošit na deku.. :-)

 

Obrazek

Nechali mě odpočinout jen chvíli, začala soutěž Junior handling.. Jde se na to :-)

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek